ADÓ 1%

 

Adója 1%-át felajánlhatja a Szentlőrinci Általános Iskola Szülői Szervezete számára is: 19035316-1-02

MICROSOFT INNOVATÍV ISKOLA

ISKOLAGYÜMÖLCS PROGRAM

 

         

 

 

Bicsérd - Diáksportkör

 

 

Étkeztetés:

Aktuális

Étlap

Rendezvények

 

 

 

 

@Napló

Elektronikus ellenőrző

Elektronikus ügyintézés

 

Főoldal   |   Beiratkozás 2021/2022   |   Bemutatkozunk   |   Dokumentumok   |   Hírek   |   Közérdekű   |   Az iskola dolgozói  |   Diákjaink   |   Órarend   |   Délutáni foglalkozások

Könyvtár   |   Diáksportkör   |   Ökoiskola   |   Minőségirányítás   |   Jó gyakorlatok   |   Hasznos linkek   |   TÁMOP 3.1.7   | TIOP-1.2.3.   |   TIOP-1.1.1.A-15/1-2015-0001   |   Mentoráló intézmény

Boldog iskola   |   Segédanyagok   |   Sulifotók   |   Suli videók   |   Támogatóink   |   Iskolagyümölcs program   |   Iskolakert

 

Mezei futás körzeti döntő Szigetvár 2021 október

 

Kis Iskolák Sportversenye atlétika országos döntő 2021.06.22

 

Labdarúgó Diákolimpia körzeti döntő 2020.09.22.

 

Kisiskolás Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő 2020.10.09.

 

Kisiskolás Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő 2020.10.09.

 

Tini Ninja Warrior

 

Futsal Körzeti Diákolimpia 2019 11. 18.

Szentlőrinc 4. hely

Csapat tagok:

Györfi Dávid

Hamzau Ákos

Szili Márk

Bálint Norbert

Horváth Dominik

Vészi Dánil

Szreda Máté

 

Mezei futóverseny 2019 10. 15. Szigetvár

Indulók:

IV. korcsoport fiú

Györfi Dávid

Hamzau Ákos

Molnár Rómeó

Bálint Norbert

 

IV. korcsoport lány

Varga Izabella 2. hely

 

III. korcsoport fiú

Pál Roland

 

III. korcsoport lány

-

 

II. korcsoport fiú

Barics Bálint

Hamzau Dominik

Németh Áron

Pej Dániel

Szaksz Krisztián

 

II. korcsoport lány

Molnár Kincső

Petrik Mariann

Bakó Viktória

Petrás Rita

Kovács Emilia (csapat 3. hely)

 

Atlétika verseny 2019 09. 25. Szigetvár

Eredményeink:

 

IV. korcsoport fiú

100m síkfutás:

Bálint Norbert 5. hely

 

Távolugrás:

Gránicz Milán 7. hely

 

1500 m síkfutás:

Györfi Dávid 6. hely

 

4x100 m váltó futás:

Györfi Dávid,

Szili Márk,

Gránicz Milán,

Bálint Norbert 4. hely

 

IV. korcsoport lány

300 m síkfutás:

Molnár Judit 8. hely

 

Távolugrás:

Egerszegi Dominika 3. hely

 

1500 m síkfutás:

Varga Izabella 2. hely

 

4x100 m váltó futás:

Cérna Viktória,

Végh Viktória,

Egerszegi Dominka,

Varga Izabella 3. hely

 

III. korcsoport fiú

Kislabdahajítás:

Pál Roland 1. hely

Szakala Zsombor 5. hely

 

III. korcsoport lány

60 m síkfutás:

Molnár Afrodité 4. hely

 

4 x 100 m váltófutás:

Molnár Afrodité,

Mészáros Melinda,

Cérna Evelin,

Szili Blanka, 2. hely

 

II. korcsoport fiú

Kislabdahajítás:

Németh Áron 2. hely

 

II. korcsoport lány

60 m síkfutás:

Molnár Kincső 3. hely

Petrik Marianna 6. hely