ADÓ 1%

 

Adója 1%-át felajánlhatja a Szentlőrinci Általános Iskola Szülői Szervezete számára is: 19035316-1-02

MICROSOFT INNOVATÍV ISKOLA

ISKOLAGYÜMÖLCS PROGRAM

 

         

 

 

 

 

Bicsérd - Diákjaink

 

 

Étkeztetés:

Aktuális

Étlap

Rendezvények

 

 

 

 

@Napló

Elektronikus ellenőrző

Elektronikus ügyintézés

 

Főoldal   |   Beiratkozás 2021/2022   |   Bemutatkozunk   |   Dokumentumok   |   Hírek   |   Közérdekű   |   Az iskola dolgozói  |   Diákjaink   |   Órarend   |   Délutáni foglalkozások

Könyvtár   |   Diáksportkör   |   Ökoiskola   |   Minőségirányítás   |   Jó gyakorlatok   |   Hasznos linkek   |   TÁMOP 3.1.7   | TIOP-1.2.3.   |   TIOP-1.1.1.A-15/1-2015-0001   |   Mentoráló intézmény

Boldog iskola   |   Segédanyagok   |   Sulifotók   |   Suli videók   |   Támogatóink   |   Iskolagyümölcs program   |   Iskolakert

 

 

1. osztály

 

Osztályfőnök:   Györkösné Botykai Katalin

1.    Bella Dorka
2.    Bogdán Noémi
3.    Dombos Zsadán Bajnok
4.    Gács Odin
5.    Gazdag Dorián
6.    Gunszt Mia Alina
7.    Kékesi Szederke Aporka
8.    Kóródi Ábel
9.    Nagy Krisztián 
10.    Orosz Barbara
11.    Orosz Zoltán
12.    Parádi Hanna Petra
13.    Petrovics Bence Noel
14.    Szabó Linett
15.    Szabó Zorka
16.    Takács Blanka
17.    Tóth Dániel Gergő
18.    Vitéz Olivér Márk

 

2. osztály

 

Osztályfőnök:  Balog Noémi 

1.    Bálint Boglárka
2.    Bogdán Kristóf Tamás
3.    Horváth Zalán
4.    Illés Regina
5.    Kelemen Dominik
6.    Kesztyüs Ádám
7.    Lakatos Dániel
8.    Novák Erik
9.    Paár Tamás
10.    Pej Dóra
11.    Sárközi Sándor Miklós
12.    Sipos Vince
13.    Steigerwald Réka
14.    Szőke Áron
15.    Tóth Ákos
16.    Vankó Szabolcs Máté

 

3. osztály

 

Osztályfőnök:   Gyüre Gabriella

1.    Csike Panna
2.    Jandó Krisztián
3.    Kalser Zsolt Dominik
4.    Kovács Zalán
5.    Kő László Roland
6.    Petainek József Pál
7.    Petrovics Renátó Szilveszter
8.    Sárközi Barbara Virginia
9.    Sipos Zalán
10.    Szabó Benett
11.    Szakala Bence
12.    Varga Viktor
13.    Vitéz Levente Noel

 

4. osztály

 

Osztályfőnök:   Krampolné Biró Janka

1.    Dobszai Kristóf
2.    Dombos Zerkon Zoárd
3.    Győri Alex Tibor
4.    Hársfai Győző Zoltán
5.    Kóródi Zalán Zoltán
6.    Parádi Bálint Botond
7.    Pej Fanni
8.    Sárközi Gábor Mihály
9.    Steigerwald Máté
10.    Szabó Laura
11.    Tóth Dorina Erika
12.    Tóth Zsombor
13.    Véghelyi Barnabás

 

5. osztály

 

Osztályfőnök:   Szuhánné Czakó Rita

1.    Bogdán Kristóf
2.    Friedszám Péter
3.    Horváth Ramóna
4.    Lakatos Kristóf Csaba
5.    Kesztyüs Balázs
6.    Kékesi Eperke Bernadett
7.    Kelemen Mercédesz
8.    Kiss Izabella
9.    Köteles Norbert Benett
10.    Molnár Benjámin Gábor
11.    Molnár Kincső
12.    Molnár Míra Brigitta
13.    Nagy Dávid
14.    Szakala Marcell
15.    Varga Nóra Dorina
 

 

 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Patakiné Szalai Andrea

1.    Bakó Viktória
2.    Barics Bálint
3.    Bugyik Botond
4.    Dobszai Norina Hanna
5.    Hamzau Dominik
6.    Kovács Benjámin
7.    Kovács Emília
8.    Kovács Kitti Lili
9.    Kun Lolita
10.    Németh Áron Zoltán
11.    Parádi Réka Piroska
12.    Pej Dániel
13.    Petrás Rita
14.    Sárközi Kálmán Tamás
15.    Szaksz Krisztián

 

7. osztály

 

Osztályfőnök:   Kertiné Biró Emese

1.    Bátor Viktória Mirabella
2.    Garai Réka
3.    Lakatos Amira
4.    Kalser Alexandra Virág
5.    Kiss-Laci  Dorina
6.    Kovács Olivér Elemér
7.    Megyeri Dániel
8.    Mészáros Melinda
9.    Nagy Ádám
10.    Orsós Renátó
11.    Paár Balázs
12.    Pál Roland Balázs
13.    Szili Blanka Teréz
14.    Varga Tamás

 

8. osztály

 

Osztályfőnök:  Bella-Vörös Csilla

1.    Bata Gyula
2.    Danyi Adrienn
3.    Egédi Kristóf
4.    Friedszám Antal
5.    Kelemen Szilárd
6.    Mihalek Evelin
7.    Molnár Afrodité Veronika
8.    Molnár Attila Rómeó
9.    Molnár Csenge
10.    Molnár Nóra
11.    Rózsa Norbert
12.    Schmidt Márton György
13.    Szakala Zsombor