Zánkai tábor

2021. július 25-től 30-ig iskolánkból 54 tanuló és 5 kísérő pedagógus vett részt Zánkán, Erzsébet táborban. Az utazást, regisztrációt követően birtokba vettük a szobáinkat és kezdetét vette a tábor. A hatodik turnusban közel 2800 tanulóval egy időben a mi diákjaink a citromsárga altábor csapatát erősítették. Egy induló megtanulásával, ismerkedéssel, felvonulással és a nyitóceremónián való részvétellel fokozódott a hangulat. A heti programkínálat közt szerepelt: sárkányhajózás, sétahajózás, egy digitális gépbemutatón való részvétel, egy kalandpark látogató, strandolás.  A “Hősök napján” bővebb betekintést nyerhettünk a rendvédelmi szervek feladatkörébe, eszközparkjába.
Iskolánk hírnevét öregbítették a strandfocibajnokságon elinduló focistáink. A fiúk az induló 20 csapatból az előkelő harmadik helyen végeztek, köszönhető volt mindez, a megfontolt taktikának, játéknak és vezetőedzőik tanácsainak. A hetet egy ünnepélyes záróceremóniával fejeztük be, ahol az altáborvezetők és segítőik (“TESÓK”) látványos fényshowwal, tűzijátékkal kápráztattak el bennünket.
Élményekkel gazdagodva pénteken elhagytuk a tábort, de nem örökre smiley

Galéria megtekintése