Tanórák a szabadban

Május 19-én rendhagyó tanórai keretek között zajlott a Vuk feldolgozása a 3. a osztály számára. Az első két óra (matematika, angol) megtartása után a tanulók Csonkamindszentre kerékpároztak (testnevelés), ahol Ádok Csaba vezetésével rókavárat tekintettek meg, majd a rókák életéről hallhattak egy interaktív előadást (környezetismeret). Ezt követően a természetben folyt a regény tovább olvasása (irodalom). Közben a szülők elkészítették az ebédet, melyet jóízűen elfogyasztott a társaság. Akinek fért még a pocakjába, süthetett szalonnát. Egy kis játék után, a napközi végére ért vissza az osztály az iskolába. A szülők mellett az időjárás is segített az emlékezetes nap létrejöttéhez.