Pécsi találkozó

2024. március 22-én került megrendezésre az Ifjú Tehetségek Regionális Fuvolás Találkozója Pécsett a Művészeti Szakgimnáziumban, melynek célja a régió zeneiskolának bemutatkozása egy-egy produkcióval. A programot a zeneiskolás növendékek koncertje nyitotta meg, majd Szentgyörgyváry Albert, a Pécsi Művészeti egykori növendéke, a Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien hallgatója és a Győri Nemzeti Színház 2. fuvolistájának a mesterkurzusa következett. A programot a Pécsi Művészeti Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum fuvolista növendékeinek kamarahangversenye zárta.

Dombóvári találkozó

2024. március 21-én került megrendezésre Dombóváron a "Varázsfurulya" I. országos furulyás találkozó. Iskolánkat két tanuló, Nagy Barbara és Proboszt Zoé képviselte a rendezvényen. Tanulóink a kiírás alapján a legmagasabb korcsoportba kerültek, ahol nagyon erős mezőnyben sikerült helyt állniuk, a szakmai zsűri mindkettejük teljesítményét ezüst minősítéssel értékelte.

Felkészítő tanáruk Felnagy József volt, korrepetitoruk pedig Nyakáné Maár Zsuzsanna.

Ezúton is gratulálunk növendékeinknek és pedagógusainknak a szép eredményhez.

Suli-Ovi

Az elmúlt évekhez hasonlóan, idén is ellátogathattak iskolánkba a nagycsoportos gyerekek a suli-ovi program keretében. Ezen az alkalmon a művészeti iskola is bemutatkozott az általános iskola mellett, ahol az ovisok megismerkedhettek különböző hangszerekkel amelyeken az iskolánk tanulói játszottak, valamint kézműves foglalkozásokon is részt vehettek a gyerekek.

Kedves Szülők!

Az Általános Iskolai beiratkozás dátuma 2024. április 18-19-én lesz. Előzetesen elektronikusan is jelentkezhetnek. Ennek menetét a Szülői tájékoztatóban találják.

Farsang - AMI

Február 17-én megrendezésre került iskolánk farsangi rendezvénye.
A gyerekek különböző ötletes jelmezekbe bújva egy hangversenyen mutathatták be hangszeres tudásukat, ezt
követően nagyon jó hangulatú vetélkedőkben vehettek részt.
Az emeleten a jelenlévők képzőművészeti kiállítást is megtekinthettek.
Természetesen a jól megérdemelt finomságok sem maradhattak el.

Féléves összesítő - AMI

A 2023/24-es tanévünk is mozgalmasan indult sok-sok koncerttel és programmal ahol a gyerekek
megmutathatták az első félévben szerzett tapasztalataikat és tudásukat.

Eseményeink:

Zenél a városháza
Városi Uszoda megnyitó
Növendékhangverseny
Mikulás váró
Országos trombitaverseny, ahol Bodor Péter növendékünk szerepelt
Karácsonyi hangverseny
Tanszaki hangversenyek

Gratulálunk mindenkinek a produkciókhoz, amelyekkel színesítették az elmúlt félévet!

Suli-Ovi programok

Kedves Szülők!

Szeretettel meghívjuk Önöket és leendő elsős gyermeküket, a Szentlőrinci Általános Iskola – Suli-Ovi programsorozatára!

Megtisztelő részvételükre feltétlenül számítunk, bízva az előttünk álló hatékony együttműködés megalapozásában.

"Mesefának ezer ága" című tehetséggondozó projekt

Márton napi jótékonysági bál

Tisztelt szülők!

A Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tájékoztatja a szülőket, hogy a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 27.§ (2) pontjában leírtak szerint, az iskola hét órától tizennyolc óráig – vagy addig, amíg a tanulók jogszerűen tartózkodnak az intézményben – gondoskodik a tanulók felügyeletéről.

Feliratkozás RSS - Közös csatornájára