Tábori beszámoló

Iskolánkban a tanév végén 2 héten keresztül napközis tábort szerveztünk, melyen 112 tanulónak volt lehetősége részt venni.

A „Csodaszarvas” pályázat keretén belül művészet, hagyományőrzés és sport tábor közül választhattak a gyerekek.

A pedagógusok által összeállított sokoldalú és színes feladatok mellett nagy sikere volt a gyerekek körében a külsős szolgáltatók programjainak: buborékfoci, homokkép készítés, Mobil VR és Slam Poetry – interaktív fejlesztő foglalkozás.

A gyerekek a tábor végén gazdag ajándékcsomagot is kaptak, melyben a tollasütő, kártya, vízibomba, hátizsák, buborékfújó mellett egy vízipisztoly is volt. Utóbbit mindenki örömére ki is próbálták a csoportok egy nagy vízicsata keretén belül.

Galéria megtekintése