Szakmaismereti verseny

Március 18-án a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett AutóMánia szakmaismereti verseny döntőjében szerepelt iskolánk csapata. Az egész megye területéről 44 csapat (132 gyerek) jelentkezett. Az első, online-fordulóban továbbjutott csapatunk, majd a gyerekeknek a középdöntő során otthoni körülmények között kellett egy markolót megépíteniük, melyhez fűrészelni, fúrni, ragasztani, mérni és legfőképpen csapatban kellett dolgozniuk. A döntőbe bejutva, Pécsett, az Iparkamara épületében az autógyártással és -szereléssel kapcsolatos feladatokat kellett megoldani - itt 9. helyet értek el. A csapat tagjai: Pfeifer Máté, Pfeifer Roland és Kolcsár Márton 7.c. osztályos tanulók. Gratulálunk!