ADÓ 1%

 

Adója 1%-át felajánlhatja a Szentlőrinci Általános Iskola Szülői Szervezete számára is: 19035316-1-02

MICROSOFT INNOVATÍV ISKOLA

ISKOLAGYÜMÖLCS PROGRAM

 

         

 

 

 

 

"Petőfi-busz" Szentlőrincen

Petőfi születésének 200. évfordulója alkalmából október utolsó hetének szerdáján iskolánkba látogatott a Petőfi Irodalmi Múzeum "Petőfi 200" mozgókiállítása. 
Az interaktív, játékos feladatokat, Petőfi-relikviákat  és idézeteket tartalmazó tárlatot egy belülről átépített buszban rendezték be. Két kedves múzeumpedagógus hölgy vezette be a programot iskolánk csoportjai számára, ezt követően a gyerekek maguk próbálhatták ki az eszközöket.  
Petőfi-tanulmányaikhoz kapcsolódóan az ötödik és hetedik évfolyam osztályai, majd délután a negyedik évfolyam osztályai is részt vettek a különleges programon. Az egész országot bejáró busz ezúttal Pécsről érkezett hozzánk, majd -  az itteni foglalkozásokat követően - Somogy megye felé vette az irányt.
Köszönjük a lehetőséget a Petőfi Irodalmi Múzeumnak!
 

 

A galéria megtekintése