#CsodaTáska a vidám iskolakezdéshez - Országos gyűjtést hirdetett a Máltai Szeretetszolgálat és partnerei

#CsodaTáska névvel indított országos iskolatáska és tanszergyűjtést a CsodaCsoport Alapítvány és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat. 85 gyűjtőponton várták az írószerekkel, füzetekkel megtöltött iskolatáskákat. A gyűjtést készpénzzel is lehetett segíteni, az összegéből ugyancsak tanszercsomagokat vásároltak a rászoruló gyerekeknek. Iskolánkban több tanuló kapott iskolatáskát, melyet a Máltai Szeretetszolgálat szentlőrinci csoportjának vezetője, Jakubács Magdolna adott át. Nagyon szépen köszönjük a segítséget, a gyereknek hatalmas örömöt okoztak!