Beiratkozás

A beiratkozás időpontja 2024. április 18-19. 8:00-18:00-ig. Helyszín: az iskola könyvtára.

Az alábbi dokumentumokat előzetesen ki lehet tölteni és hozzák magukkal a beiratkozásra a gyorsabb ügyintézés érdekében!

Beiratkozáshoz szükséges

- gyermek születési anyakönyvi kivonata

- gyermek nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvány

- gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány

- gyermek TAJ kártyája

- gyermek ADÓ igazolványa

- szülők nevére kiállított személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvány (apa-anya)

- szülők nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (apa-anya)

- határozatok, igazolások, bírosági jegyzőkönyv stb. (ha rendelkezik valamelyikkel):
szakértői bizottság szakértői véleménye (BTMN, SNI) rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, hátrányos helyzet, halmozottan hátrányos helyzet, nevelésbe vett)

Elég a fénymásolatot behozni, aki meg tudja oldani.

szakértői bizottság szakértői  véleménye (BTMN, SNI) rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, nevelésbe vett, hátrányos helyzetű - halmozottan hátrányos helyzetű)

- NEK-adatlap diákigazolványhoz (Okmányirodába kell elmenni érte gyermekkel együtt - ingyenes). A beíratáskor kell leadni az adatlapot, az iskola rendeli meg a diákigazolványt.

Elég a fénymásolatot behozni, aki meg tudja oldani.