Adventi kirándulás

Az Ifisuli Túraklubjának legharcedzettebb tagjai a búslakodó időjárással dacolva - és kihasználva néhány esőmentes órát -  bátran vágtak neki múlt vasárnapi kirándulásuknak: az Éger-tótól Cserkútig sétáltak el. Adventi tekergésüket megédesítették az útközben (lépten-nyomon) fellelt ehető finomságok, melyeket állítólag egy küldetését teljesítő rénszarvas rejtett el az erdőben. A gyerekek a későbbiekben a rénszarvas segítségére siettek, azaz önkéntesen átvállalták a finomságok elrejtését. Az újabb eső csak az út végére ért nyomába a csapatnak, így kalandosan alakult a délelőttük advent első vasárnapján. A mellékelt fotókat részben a túra résztvevői: Lovász Amira (7.a) és Nagy Renáta (7.b) készítették.