Adventi készülődés 2021 - Karácsony az Ifjúság Úti Általános Iskolában

Az Adventi időszakot idén is igyekeztünk méltón megünnepelni. Az iskola belső tereit, az osztálytermeket feldíszítettük, vártuk a Mikulást, akit idén is a Diákönkormányzat hozott el hozzánk. A karácsonyi projektnapon dekorációt készítettünk az ablakokra és a csarnokban álló karácsonyfára. Az utolsó tanítási napon az osztályok közös ajándékozással ünnepeltek, majd megtekintettük az ötödik évfolyam által előadott kedves karácsonyi műsort, melyen vendég művészként a kis elsősök is szerepeltek.  A műsort összeállította, betanította Berki Judit és Tamás Gábor.  Köszönjük minden szereplőnek, a pedagógusoknak, a segítőknek, csodálatos élmény volt! Áldott Békés Karácsonyt kívánunk mindenkinek!