Szentkirályi szépíró verseny

2020. november 12-én volt iskolánk első szépíró versenye. Az alsó tagozatos gyerekek osztályonként kapták meg feladatukat, és a díjazás is osztályonként történt. Nagy izgalommal, és örömmel jöttek, a díjakat boldogan vitték haza. Első helyezettek: 2. o. Gulner Noémi, 3.o. Vogl Jázmin és 4.o. Vajda Zsombor. Gratulálunk nekik!

Galéria megtekintése

Iskolanyitogató - Szentlőrinci Általános Iskola Zsigmond Király Általános Iskola Tagintézménye

Iskolanyitogató. Ma meglátogattak minket leendő kis elsőseink, akik nagyon ügyesen vették az első akadályokat. Figyelmesen, okosan, szépen dolgoztak Judit nénivel. Várunk titeket sok szeretettel szeptemberben. Néhány pillanatkép a foglalkozásról...

Mobillabor - Szentlőrinci Általános Iskola Zsigmond Király Általános Iskola Tagintézménye

Természettudományos Oktatásért Szabó Szabolcs Emlékére Alapítvány jóvoltából Mobillabor projektben vehettek részt 7.osztályos tanulóink a kémia óra keretén belül. Megismerkedhettünk olyan látványos kísérletekkel, melyeket otthon is könnyen elvégezhetünk. Köszönjük az élményt Nagy Mária tanárnőnek, nagyon jól éreztük magunkat.

Feliratkozás RSS - Szentlőrinci Általános Iskola Zsigmond Király Általános Iskola Tagintézménye csatornájára