Sikereink az országos oboa- és fagottverseny válogatóján

A XV. országos oboa- és fagottverseny Dél-Dunántúli területi válogatóját 2021. október 22-én rendezték meg a Pécsi Művészeti Gimnáziumban.

Iskolánkból 2 tanuló vett részt a megmérettetésen, Miltényi Júlia Ilona az I. korcsoportban, Borza Panna Dorka pedig a II. korcsoportban indult az oboisták közötti versenyben. Zongorakísérőjük Murávszki Ingrid tanárnő volt.

A háromtagú bírálóbizottság által adott pontok alapján mindkét tanulónk bejutott az országos döntőbe, melyet Sopronban rendeznek meg december 3-5. között.

Ezúton mindkét növendékünknek, valamint felkészítő tanáruknak, Léhmann Angélának is gratulálunk!