Sakk

Kedves Szülők!

Az idei évben immár új oktató csapattal folytatódik a tavalyi sikeres sakkfoglalkozás az alsós és felsős gyermekek részére a szentlőrinci általános iskolában!

A sakk számos területet fejleszt, köztük a döntéshozó képességet, logikát és figyelemre és fegyelemre is tanít.

Várjuk szeretettel a sakkozni kívánó gyerekeket, jelentkezni a lenti telefonszámon vagy e-mailben lehet.

A foglalkozások heti egy alkalommal 60 percesek lennének!

Csiszár Csaba nemzetközi sakkmester foglalkozik majd a gyerekekkel, teljes körű és odaadó munkájával. Havi sakk tandíj 5500,- Ft lesz, mely havi 4 alkalmat tartalmaz és időarányos (pl. decemberben csak a fele tandíjat kell fizetni, mert ott 2 alkalom téli szünet van).

A foglalkozások szeptember közepén indulnának.

Bővebb információ, kérdések és jelentkezés Jeszenszky Józsefnél az
alábbi telefonszámon: 06 30 640 3361 vagy e-mailben sporty207@gmail.com címen.

Az időpontot a szülők és József egyeztetik le, amit utána az oktató jelez az iskola felé.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!