ADÓ 1%

 

Adója 1%-át felajánlhatja a Szentlőrinci Általános Iskola Szülői Szervezete számára is: 19035316-1-02

MICROSOFT INNOVATÍV ISKOLA

ISKOLAGYÜMÖLCS PROGRAM

PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP A SZENTLŐRINCI ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN

Október 01-én pályaorientációs napot tartottunk iskolánkban. Az első öt évfolyam szakmaismereti látogatást tett a település több helyszínén: tanulóink megfordultak a rendőrségen, az önkéntes tűzoltóság szertárjában, a Lafarge-cementgyárban, a postán, a Topp-Cars-nál. A második osztályosok vendég előadókat - egészségügyi dolgozókat fogadtak a délelőtti tanórákon. A hatodik és hetedik évfolyam önismereti tréningen, pályaválasztási tájékoztatón vett részt, illetve egészségügyi alapismeretekkel bővítette tudását a MESZK jóvoltából. A Baranya Megyei Kereskedelmi és Iparkamara jóvoltából a nyolcadik osztályosok üzemlátogatásra utaztak Pécsre: a Pétáv-hoz, a Honsa-hoz, a Renax-Kamion-hoz és az Axiál-hoz.  Bízunk benne, hogy mindenki hasznos ismeretekkel gazdagodott.

 

A galéria megtekintése