Medve Szabadtéri Matekverseny

Április 23-án szombaton Medve Szabadtéri Matekversenyen vettek részt iskolánk 5-6-7. osztályos tanulói 4 csapattal, Pécsett, a Zsolnay Negyedben. Közel 700 főnyi diáksereg gyűlt össze. Közös bemelegítést követően a csapattagok együtt töprengtek a feladványokon, miközben állomásról állomásra rótták a kilométereket.

A két, 7-esekből álló „Kismedve” kategóriás csapatunk bronzmedve rangot szerzett, az 5. és 6-os „Medvebocs” kategóriás csapatok pedig ezüstmedve rangot értek el, a 6-os csapat 16. helyen végzett. Természetesen medvével is találkoztunk.

Jól érezték magukat, és közben a Zsolnay Negyed egész parkját bejárták, több km-es séta közben.

Csapatok:

Görgényi Péter, Busi István Bertold, Varga Benett