A "mecseki láthatatlanok" emlékére

Október 15-én szombaton néhány osztály terepi programmal valósította meg az "október 23." projektnapot. A Pécs környéki forradalmárok - a "mecseki láthatatlanok" emlékére az 5.a, 6.a és a 7.b osztály felkészült a hegyen zajló forradalmi eseményekből, és délelőtti akadályverseny keretében feladatokat oldottak meg a történtekkel kapcsolatban. A program a Dömörkapunál kezdődött, és érintette a Mecsek-kaput is - mindkét helyszín szerepet játszott a forradalom idején. A játék természetismereti állomásán az erdei növényekről kaptak kérdéseket a gyerekek.
Szép időben, jó hangulatban valósult meg a rövid kirándulás, és ráadásként még kisvasutazás élménye is kijutott a résztvevőknek.

Fotók: Duliné Bulla Edit