Járványhelyzettel kapcsolatos információk a Művészeti Iskolában

Kedves Szülők és Növendékeink!

A jelenlegi járványhelyzet sajnos bennünket is arra késztetett, hogy mindannyiunk egészségének megóvása érdekében november 2-től visszavonásig az alábbi rendelkezéseket léptessük életbe a művészeti iskolában:

• az intézmény épületén belül, így a tanórák során is kötelező a maszk használata. Kivételt képeznek a fúvós hangszeres órák.
  • a foglalkozásokra érkezőknek kézfertőtlenítést kell végezni
  • a november 8-12 közötti időszakra tervezett nyílt hét a kevesebb érintkezés érdekében elmarad
  • a november 17-re tervezett növendékhangverseny megtartásának módjáról a későbbiekben adunk tájékoztatást

Bízunk abban, hogy a fenti szabályok betartásával megelőzhetőek a további korlátozások!

Mindenkinek jó egészséget és kitartást kívánunk az elkövetkező időszakra!

Köszönjük a megértésüket és a türelmüket!

A Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai