ADÓ 1%

 

Adója 1%-át felajánlhatja a Szentlőrinci Általános Iskola Szülői Szervezete számára is: 19035316-1-02

MICROSOFT INNOVATÍV ISKOLA

ISKOLAGYÜMÖLCS PROGRAM

HATODIKOS TANULÓK A FŐVÁROSI NAGYCIRKUSZBAN

Idén szeptember végén indult újra a Lázár Ervin Program, amely minden, az 1-8. évfolyamon tanuló általános iskolai diáknak évente egy alkalommal ingyenesen biztosítja a színházi, tánc, és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, muzeális intézmények, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét.

2021. október 5-én, a hatodik évfolyamosok a LÁZÁR ERVIN PROGRAM segítségével a Fővárosi Nagycirkuszba látogattak. Az előadás izgalmas és érdekes volt: számos artistával, légtornásszal, zsonglőrrel, bohóccal, kutyaidomárral ismerkedhettünk meg.

 

A galéria megtekintése