Hangverseny - AMI

A Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskola április 9-én tavaszi hangversenyt tartott az érdeklődőknek, melynek a szentlőrinci református templom adott otthont. A koncerten többek között az iskola tanáraiból és diákjaiból álló kisebb kamaracsoportok léptek fel, de egyéni produkciókat is hallhattunk. Örömünkre szolgált, hogy a koronavírus járvány miatti két év kihagyás után, idén újra sikerült megrendeznünk a város lakossága számára ezt a színvonalas rendezvényt. A hangverseny látogatása ingyenes volt, de jótékonysági céllal a gyerekek nyári művészeti táboroztatásához gyűjtöttünk pénzadományt. Támogatóinknak ezúton is köszönjük a segítséget, Sümegi Péter református lelkésznek pedig a helyszín biztosítását és a koncert utáni megvendégelést a szereplők részére.