Fuvola tanszakunk sikerei, eredményei - AMI

Az utóbbi egy hónapban művészeti iskolánk fuvolistáinak két alkalommal is lehetőségük adódott megmutatni tehetségüket. Április 28-án Bólyban a baranyai megyei fuvolások találkozóján két növendékünk Boha Viktória és Soós Pálma is nagyon szépen szerepelt, így a zsűri mindkettejük fuvolajátékát ezüst oklevéllel jutalmazta.

A következő megmérettetésre május 12-én Dombóváron az Aprófúvósok találkozóján került sor. Három kis növendékünk vett részt a találkozón. Mindhármuk számára ez volt az első komolyabb megmérettetés. Nagyon szépen szerepeltek a lányok, Kéki Zsófia és Stang Vivien bronzérmet nyert el, míg Vég Gréta Linett szereplését arany éremmel díjazta a zsűri.

Gratulálunk a szereplőknek a díjakhoz, tanáruknak Baliné Joó Barbarának a sikeres felkészítéshez, Murávszki Ingrid és Nyakáné Maár Zsuzsanna tanárnőnek pedig a zongorán való közreműködéshez.