Bizonyítványosztás a Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskolában

Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskola

Tanév zárása a 2020-2021 tanévben

Kedves Szülők! Kedves Növendékek!

Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a segítségét, támogatását, együttműködését, amit az elmúlt időszakban nyújtott annak érdekében, hogy sikeresen tudjuk lezárni a 2020-2021 tanévet.

A Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskola az idei tanévben hagyományos tanévzáró ünnepélyt nem tart.

A bizonyítványosztásra az iskola épületében található szaktantermekben kerül sor.

A bizonyítványosztás időpontja:

2021. június 16. 16:00-16:30

A szaktanárok az alábbi termekben várják a tanítványaikat:

Baliné Joó Barbara – 29. terem (5.a.)

Felnagy József – 2. terem (8.c.)

Györkő Gertrud – 18. terem (fizika-kémia)

Horváth Zoltán – 3. terem (7.c.)

Léhmann Angéla – 20. terem (8.a.)

Murávszki Ingrid – 27. terem (8.b.)

Németh-Vadas Ida – technika terem

Tóth Katinka – 28. terem (5.b.)

Balász Gabriella Eszter – rajz terem

A tanulók magas létszáma miatt a képzőművészeti ágon a bizonyítványok a csoportoknak eltérő időpontokban lesznek kiosztva:

16:00-16:30 Előképző I-II és A/1. évfolyam

16:40-17:00 A/2 és A/4-5-6 évfolyam

Szeretnénk kérni a növendékeket és a szülőket, hogy kiemelten figyeljenek a következőkre:

• a tanulók megfelelő előírások betartásával jöhetnek majd be az épületbe: kézfertőtlenítés, lázmérés, maszk használat és távolságtartás az osztálytermekben
  • továbbra is csak a növendékeink látogathatják az intézményt, természetesen a szülő megvárhatja/várja meg gyerekét az udvaron

Vidéki tagintézményeinkben szaktanáraink a helyi általános iskolai tanévzáró ünnepélyen osztják ki növendékeinknek a bizonyítványokat.

Szeretettel várunk mindenkit!

Felnagy József